Pierre Cardin Üyelik İle Para Kazanmak Nasıl Olur?

En sonda söyleneceği başta söyleyerek bu soruya ÇOK BASİT cevabı ile başlamak istiyorum. Nede çok basit çünkü Pierre Cardine Katalogdan Satış Sistemine ücretsiz üyelik yaparak hemen ücretsiz üye olabiliyorsunuz.
Herhangi bir ödeme, bağlayıcı anlaşma, borçlanma asla ve asla yok. Zaten işin en önemli özelliklerinden birisi de bu ücretsiz üye olmak ve anında bireysel ürünü alımı yaparak ya da satış yaparak ya da ekip kurarak para kazanmaya başlamak.
Üçünü de aynı anda yapabilirsiniz. Yani kendinizin ve ailenizin ihtiyaçlarını katalog fiyatının ortalama %30 – %40 altında bir fiyatla çok ucuza alabilir ve bu ürünleri kullanabilirsiniz.
Dilerseniz ayrıca bu ürünleri %30 – %40 marjla sıcak satış yaparak kar elde edebilir ve para kazanırsınız.
Dilerseniz ailenizden, komşularınızdan, arkadaşlarınızdan ya da sosyal medya platformları aracılığıyla Pierre Cardine ücretsiz alt üye ekleyerek onların satışlarından %5 prim kazanabilirsiniz.
Ücretsiz üye yaptığınız kişiler kendileri için ürün aldıklarında, satmak için ürün aldıklarında siz her zaman %5 priminizi otomatik olarak kazanırsınız. Her şey bu kadar basit ve net.
Kazancınız bu kadar mı? Tabi ki hayır! Alt üyeniz de para kazanmak için kendi ekibine yeni kullanıcılar veya satıcılar eklediğinde onların aldıkları ürün tutarlarından da %4 prim kazanacaksınız.
Onlar alt ekip kurarlarsa %3, onların kurdukları ekiplerden %2, onlarında kurduğu ekiplerin satışlardan %1 prim kazanacaksınız.

Yani toplamda 5 alt nesilden %15 prim kazanacaksınız. Tek yapmanız gereken ücretsiz üye olmak, ne yapmak istediğinize karar vermek bizimle irtibat halinde olmak.
Biz size ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri ve eğitimleri aynı şekilde ücretsiz olarak size vereceğiz. Çünkü artık biz bir ekip olacağız.
İster ürünleri sadece kendi kullanımınız alın, isterseniz alıp-satmak için ya da ekip kurmak için üye olun her halükarda biz hep sizin yanınızda olacağız.

En başta ifade ettiğim ÇOK BASİT.

Mesaj Gönder
İletişime Geçin
Pierre Cardin Üyelik ile Siz de Kazanın!
Powered by