Kozmetik

Pierre Cardin Kozmetik Ürünleri!

Pierre Cardin Kozmetik Hakkında

Pierre Cardin Cosmetic kurulduğu günden itibaren kaliteli üretim ilkesiyle yükseliş trendi göstermiş, sektörün öncü kuruluşlarından olmayı başarmıştır.

Pierre Cardin Cosmetic, Fransız Pierre Cardin Paris markasının resmi lisansıyla; oje, ruj, maskara, far, allık, fondöten, göz ve dudak kalemleri gibi renkli kozmetik ürünleri ile yüz, vücut, saç ürünleri gibi kişisel bakım ürünlerinin üretimini ve satışını yapan yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir.

Pierre Cardin Cosmetic’ in ürün gamında bulunan makyaj ve kişisel bakım ürünleri için, İstanbul’ da 6.000 m2 ‘ lik kapalı alanda, yıllık 69.300.000 adet dolum ve 405 ton yarı mamül üretim kapasitesine sahiptir. Ürünlerimiz kalite yönetim sistemlerinin gereksinimlerine uygun olarak hijyenik ortam ve koşullarda ileri düzeyde teknoloji ve otomasyon kullanılarak tam otomatik makinelerde el değmeden üretilmektedir.

Pierre Cardin Kozmetik konusunda uzman ve deneyimli bir ekiple sürdürdüğü AR-GE çalışmalarını tüketiciye sunmadan önce EU Direktifleri doğrultusunda kendi bünyesinde son teknoloji ile donatılmış Kalite Kontrol Enstrümental Laboratuvarında – dış akredite laboratuvarlar da test ettirmekte, dermatolojik testlerden geçirmektedir ve satışa sunulan her bir ürünün Ürün Bilgi dosyasına sahiptir.

Kozmetik pazarında nihai tüketiciye geniş ürün yelpazesi sunan Pierre Cardin Cosmetic; bir çok coğrafyadaki ülkeler için üretim ve satışını Türkiye -İstanbul’da bulunan merkezinden yöneterek ihracattaki başarısını sınır ötesine taşımıştır.

Pierre Cardin Cosmetic, uzmanlık ve deneyimini teknolojik yatırımlarla birleştirerek sürekli gelişme göstermekte, kozmetik ve güzellik dünyasındaki yolculuğuna devam etmektedir.

Pierre Cardin Kozmetik ve Kişisel Bakım ürünleri Türkiye’de! Dünyaca ünlü, hepimizin bildiği, kalitesinden emin olduğu ve favori markalarımız arasında yer alan Pierre Cardin markası, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ile artık ülkemizde. Modaya yön veren, kaliteden ödün vermeyen, tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı ilke edinen Pierre Cardin, maskara, rimel, eyeliner, ruj, göz kalemi, lipliner, oje, göz bakım çevresi, dudak kalemi, nemlendirici kremler, duş jeli, vücut losyonu, sıvı sabun, roll-on deodorant, peeling maskesi ve diğer kişisel bakım ürünleriyle Avrupa NetworkingPierre Cardin kozmetik kataloğunda yer alıyor.

Pierre Cardin Kişisel Bakım Deneyimini Siz de Yaşayın… 

Birbirinden eşsiz deneyimler yaşatan, kaliteli ve uygun fiyatlı Pierre Cardin kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini çok daha uygun fiyatlara satın almanız ve bu ürünleri satarak para kazanmanız mümkün. Pierre Cardin kozmetik, avrupa networkinge ücretsiz üye olarak hemen temsilci olabilir, pierre cardin kozmetik ürünlerini ucuza alabilir, satabilir, ekibinizi kurarak alt üyelerinizde prim kazanabilirsiniz. Üstelik yeni üyelerin ilk siparişlerine Pierre Cardin Açılıp Kapanabilen Suya Dayanıklı Siyah Göz Kalemi Hediye.

Mesaj Gönder
İletişime Geçin
Pierre Cardin Üyelik ile Siz de Kazanın!
Powered by