Bilgi Bankası

EV HANIMLARINA EK GELİR!

Süre gelen gelen bir çok ev hanımı ek gelir almadan önce bir çok yöntem denemiş ancak hiçbirinde istedik sonuca ulaşamamıştır. Ev Hanımlarına Ek Gelir Kazancı derken neler anlatıyorlar, neler söylüyorlar bunu iyi analiz etmek istiyorsunuz. Ben Demet Yılmaz,  Pierre Cardin Temsilcisiyim. 10 seneyi aşkındır ilerlediğim bu ek gelir kazanma yolunda, ana gelirini ortaya çıkarıyor, şimdiye kadar çok mücadele verdim ve gayret ettim. 70.000’den fazla üye, 80’den fazla başarılı yönetmene sahip olduğum bugünlerde, ne kadar doğru bir yola çıktığımın farkındayım. Sizlerde pierre cardin  üyesi  olarak, alt üyenizden yüksek kazançlar elde edilir. Yeter ki biraz zaman ayırın ve gayret edin…

T.C NO NEDEN GEREKLİ?

Şirketimiz yasalara uygun, vergilerini tam ödeyen ticari bir işletmedir. Sahte ve mükerrer üyeliklerin önlemek için girilen bilgiler mernis (merkezi nüfus idare sistemi) üzerinden otomatik check edilmektedir. İşletme kvkk’ya (kişisel verileri koruma kanuna) uygun şekilde tüm verleri korumakta ve yasalar gereği üçüncü şahıs ve kurumlarla hiç bir şekilde bilgileri paylaşmamaktadır. Ayrıca sitelerimiz SSL güvenlik sertifikalarına sahiptir. 1 milyon civarında kayıtlı gerçek üyelerimizin tc kimlik numaraları aynı şekilde mernis konrolünden geçmiştir. Şahsi bir ugulama değildir, bundan önce olan ve bundan sonra olacak tüm üyelerimiz için geçerli bir kuraldır. TC kimlik numarası olmayan yabancılar ve geçici kimlik numarası olanlar bu kuralda kapsam dışıdır. 18 yaş sınırı vardır.

PİERRE CARDİN ÜYELİK İLE PARA KAZANMAK NASIL OLUR?

En sonda söyleneceği başta söyleyerek bu soruya ÇOK BASİT cevabı ile başlamak istiyorum. Nede çok basit çünkü Pierre Cardine Katalogdan Satış Sistemine ücretsiz üyelik yaparak hemen ücretsiz üye olabiliyorsunuz. Herhangi bir ödeme, bağlayıcı anlaşma, borçlanma asla ve asla yok. Zaten işin en önemli özelliklerinden birisi de bu ücretsiz üye olmak ve anında bireysel ürünü alımı yaparak ya da satış yaparak ya da ekip kurarak para kazanmaya başlamak. Üçünü de aynı anda yapabilirsiniz. Yani kendinizin ve ailenizin ihtiyaçlarını katalog fiyatının ortalama %30 – %40 altında bir fiyatla çok ucuza alabilir ve bu ürünleri kullanabilirsiniz.

PİERRE CARDİN İLE NASIL KAZANIRIM?

Pierre Cardin Üyesi olarak, ilk adımınızı atabilirsiniz. Pierre Cardin Temsilcisi Demet Yılmaz’ın alt üyesi olarak, bu işe herkesten 1-0 önde başlıyor.

NEDEN Mİ?
70.000’den fazla alt üyeye sahip, 80’den fazla başarılı direktörün lideri olarak bugüne kadar hoş ev hanımını ek gelir hatta daha çok kazanç sahibi yapmakla hep gurur duymuşumdur. Sizlerde benim alt üyem olarak bu işe herkesten bir adım önde başlayabilir ve toplamda 5 nesilden oluşan kazanç sistemi ile daha çok kazanabilirsiniz!

12 MİLYAR DOLARLIK GÜZELLİK PİERRE CARDİN!

Dünyada kozmetik sektörünün büyüklüğü 460 milyar dolar. Kozmetik pazarı dünyada yılda ortalama yüzde 10 büyüyor. 2018’de Türkiye’de bu pazarın hacmi 12 milyar dolara ulaştı. Pazar hacminin, 2020’de – 14-15 milyar doları aşması bekleniyor. 

PİERRE CARDİN'İN KOZMETİK HAKLARINI ALDI!

Tekstil sektöründe DoReMi ve Miorre markalarının sahibi olan Çarşıbaşı Grubu, kozmetik sektörüne girdi. Pierre Cardin markasının kozmetik ve kişisel bakım serisinin tüm dünyadaki üretim ve satış haklarını alan grup, 10 milyon Euro’luk fabrika yatırımı yaptı. 

Mesaj Gönder
İletişime Geçin
Pierre Cardin Üyelik ile Siz de Kazanın!
Powered by